Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /omm/config.inc.php on line 33

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /omm/framework/geem.php on line 20
Wdrożenie WMFlower dla LOGIMAT w PRONAR Narew - OMM
27
07.2022

Wdrożenie WMFlower dla LOGIMAT w PRONAR Narew

W styczniu tego roku z sukcesem zakończyliśmy wdrożenie systemu WMFlower w wersji dla Logimat w firmie PRONAR. Aplikacja zaprojektowana została do obsługi regałów windowych SSI LOGIMAT producenta SSI-Schäfer.


WMFlower dla Logimat składa się z aplikacji desktopowej oraz aplikacji TouchClienta. Aplikacja desktopowa umożliwia kompleksowe zarządzanie danymi podstawowymi materiałów, miejscami magazynowymi, dyspozycjami zadań przychodzących i wychodzących oraz import danych o pozycjach i artykułach.
WMFlower dla LOGIMAT realizuje proces przyjęcia od dostawców na podstawie dokumentów utworzonych w systemie SAP. Proces wydania jest realizowany zgodnie z zapotrzebowaniem działu malarni.


Do obsługi regału służy prosty i intuicyjny interfejs dostępny z poziomu ekranu dotykowego. Aplikacja dotykowa WMFlower pozwala obsługiwać zadania magazynowe w urządzeniu LOGIMAT. Na podstawie przydzielonych użytkownikowi zadań wywoływany jest zjazd wskazanej półki i pobranie z miejsca składowania. Potwierdzanie zadań realizowanych przez operatora na urządzeniu LOGIMAT odbywa się poprzez ekran dotykowy TouchClienta.

Zakres wdrożenia:
1) Dedykowana aplikacja WMFlower dla LOGIMAT,
2) Aplikacja Desktopowa WMFlower,
3) Interfejs dwukierunkowy SAP <> WMFlower z wykorzystaniem dedykowanego WebService.

« powrót
logo3.jpg logo2.jpg logo1.jpg logo4.jpg RADA_BIZNESU_wzieu_fb_logo_000.jpg logo_wzieu_www02.png
Strona używa cookies Dowiedz się więcej Zamknij